S4X8ES1RP - THYRISTOR DIS.SINGLE 510mA 400V TO92 THT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: S4X8ES1RP
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺28.34
- Vergisiz Fiyat: ₺23.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Sensitive Gate SCRs |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| İletim Akımı (ITav) | 510 mA |
| RMS İletim (ITrms) | 800 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 60 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 5 mA |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 800 mV |
| İletim Düşümü | 1.7 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIS.SINGLE 510mA 400V TO92 THT - S4X8ES1RP, S4X8ES1RP, Tristörler

