RXEF010 - THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 100mA 60V RADIAL
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: RXEF010
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺21.53
- Vergisiz Fiyat: ₺17.95
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5.8 mm |
| Direnç (Min) | 2.5 Ohms |
| Direnç (Maks) | 4.5 Ohms |
| Akım - Kesme | 200 mA |
| Tutma Akımı | 100 mA |
| Akım (Maks) | 40 A |
| Voltaj (Maks) | 60 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 4 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 11.16 mm |
| Uzunluk | 7.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler: THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 100mA 60V RADIAL - RXEF010, RXEF010, Sigorta Bileşenleri

