Stokta
RICHTEK
RTQ2115AGQWT-QA - IC-2115 USB INTERFACE ICS
₺233.15
Vergisiz Fiyat: ₺194.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | RICHTEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN32 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 6 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 300 kHz to 2.2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Charging Port Controller and Integrated 36V 3A Synchronous Buck Converter |
RTQ2115AGQWT-QA - IC-2115 USB INTERFACE ICS
₺233.15
