Stokta
TIDAR
RQA1538A2HBL - FAN 162x150x38MM 220V 0.18A 27W 2000RPM BB
₺482.31
Vergisiz Fiyat: ₺401.93
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x150x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.18 A |
| Nominal Güç | 30 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2500 RPM |
| Hava Akışı | 150 CFM |
| Ses Seviyesi | 48 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
RQA1538A2HBL - FAN 162x150x38MM 220V 0.18A 27W 2000RPM BB
₺482.31
