Stokta
RALTRON
RH100-8.000-12-2030-EXT- - CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
₺14.91
Vergisiz Fiyat: ₺12.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | RH100 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±30 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 100 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
RH100-8.000-12-2030-EXT- - CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
₺14.91
