Stokta
KEMET
R82IC2220DQ60J - CAP.POL.22nF 250VDC 5MM 5% TB
₺3.82
Vergisiz Fiyat: ₺3.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 22 nF |
| Voltaj (DC) | 250 VDC |
| Voltaj (AC) | 140 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.5 mm |
| Kalınlık | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
R82IC2220DQ60J - CAP.POL.22nF 250VDC 5MM 5% TB
₺3.82
