Stokta
KEMET
R82EC2150DQ50J - CAP.POL.15nF 100VDC 5MM 5% MKT BOX TB
₺2.80
Vergisiz Fiyat: ₺2.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 15 nF |
| Voltaj (DC) | 100 VDC |
| Voltaj (AC) | 60 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.5 mm |
| Kalınlık | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
R82EC2150DQ50J - CAP.POL.15nF 100VDC 5MM 5% MKT BOX TB
₺2.80
