Stokta
KEMET
R463F2100DQN0K - CAP.POL.10nF 305VAC 10MM 10% X2 TB
₺8.23
Vergisiz Fiyat: ₺6.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj (DC) | 630 VDC |
| Voltaj (AC) | 310 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 13 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 9 mm |
| Kalınlık | 4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | EMI Safety |
| Seriler | R46 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
R463F2100DQN0K - CAP.POL.10nF 305VAC 10MM 10% X2 TB
₺8.23
