Stokta
KEMET
R413I2220DQM1K - CAP.POL.22nF 300VAC 15MM %10 X1Y2 KEMET
₺28.58
Vergisiz Fiyat: ₺23.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 22 nF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 300 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X1/Y2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 18 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 12 mm |
| Kalınlık | 6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R41 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
R413I2220DQM1K - CAP.POL.22nF 300VAC 15MM %10 X1Y2 KEMET
₺28.58
