Stokta Yok
RALTRON
R2016-48.000-7-F-0715-TR - CRYSTAL 48MHz 7pF 7PPM SMT
₺22.59
Vergisiz Fiyat: ₺18.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | R2016 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 48 MHz |
| Kapasitans | 7 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
R2016-48.000-7-F-0715-TR - CRYSTAL 48MHz 7pF 7PPM SMT
₺22.59
Hızlı Stok Bilgisi Al
