Stokta
RALTRON
R2016-38.400-7-F-1010-TR - CRYSTAL 38.4MHz 7pF SMT
₺22.96
Vergisiz Fiyat: ₺19.13
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | R2016 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 38.4 MHz |
| Kapasitans | 7 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
R2016-38.400-7-F-1010-TR - CRYSTAL 38.4MHz 7pF SMT
₺22.96
