Stokta
JAUCH QUARTZ
Q 32,0-JXS32P4-12-30/30- - CRYSTAL 32MHz AUTOMOTIVE
₺149.07
Vergisiz Fiyat: ₺124.23
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | JAUCH QUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | JXS32P4 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 32 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Q 32,0-JXS32P4-12-30/30- - CRYSTAL 32MHz AUTOMOTIVE
₺149.07
