LDX-1210-BT1 - POWER SUPPLY 12V 1A 2MT CABLE 2.1MM JACK BUTTON LE
- Marka: SAVIOR COMP.
- Ürün Kodu: LDX-1210-BT1
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺200.34
- Vergisiz Fiyat: ₺166.95
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çıkış Gücü | 12 W |
| Giriş Bağlantısı | Fixed Blade-Europe Type |
| Çıkış Bağlantısı | Barrel Plug, 2.10 mm I.Dx5.50 mm O.D |
| Verimlilik | 81 % |
| Kablo Uzunluğu | 2 m |
| Polarizasyon | Positive Center |
| Uzunluk | 76 mm |
| Genişlik | 41.5 mm |
| Yükseklik | 29 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +50 °C |
Etiketler: LDX-1210-BT1 - POWER SUPPLY 12V 1A 2MT CABLE 2.1MM JACK BUTTON LE, LDX-1210-BT1, AC/DC Adaptörler

