AL0307-151K-LF - INDUCTOR 150uh 3X7mm AXIAL
- Marka: COILMASTER
- Ürün Kodu: AL0307-151K-LF
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺4.49
- Vergisiz Fiyat: ₺3.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | AL03 |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| İndüktans | 150 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 150 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 5.4 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 3 mm |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: AL0307-151K-LF - INDUCTOR 150uh 3X7mm AXIAL, AL0307-151K-LF, İndüktörler

