09140032601 - HAN MODULAR 600V 40A 3PIN SCREW MALE
- Marka: HARTING
- Ürün Kodu: 09140032601
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1,059.92
- Vergisiz Fiyat: ₺883.27
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han-Modular® |
| Konnektör Tipi | Module |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | N/A |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Kontak Sayısı | 3 |
| Voltaj Değeri | 600 V |
| Akım Değeri | 40 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
Etiketler: 09140032601 - HAN MODULAR 600V 40A 3PIN SCREW MALE, 09140032601, Heavy Duty Konnektörler

