00 5456000002 - SPACER 005 4560 000 02 5,2*10*5
- Marka: ESSENTRA
- Ürün Kodu: 00 5456000002
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺22.54
- Vergisiz Fiyat: ₺18.78
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | ESSENTRA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 00 5456000002 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | None |
| Yükseklik | 5 mm |
| Dış Çap | 10 mm |
| İç Çaplar | 5.2 mm |
| Materyal | PA66 |
| Renk | Natural |
Etiketler: 00 5456000002 - SPACER 005 4560 000 02 5, 2*10*5, 00 5456000002, Distanslar, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları

