PPL11250HA2C8CKB - THERMISTOR PTC 25R 380VAC
- Marka: THINKING
- Ürün Kodu: PPL11250HA2C8CKB
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺24.00
- Vergisiz Fiyat: ₺20.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 25 Ohms |
| Tolerans | ±25 % |
| Sıcaklık Algılama | 120 °C |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler: THERMISTOR PTC 25R 380VAC - PPL11250HA2C8CKB, PPL11250HA2C8CKB, Termistörler

