Stokta
KEMET
PME271Y510MR30 - CAP.POL.10nF 250VDC Y2 15MM KEMET
₺45.49
Vergisiz Fiyat: ₺37.91
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 250 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 15.2 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | Y2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 18.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 10.5 mm |
| Kalınlık | 5.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | PME271 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Paper |
PME271Y510MR30 - CAP.POL.10nF 250VDC Y2 15MM KEMET
₺45.49
