Stokta
KEMET
PHE850EA4330MA02R17 - CAP FILM 3300PF 1.25KVDC 20% RAD
₺12.88
Vergisiz Fiyat: ₺10.73
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 3.3 nF |
| Voltaj (DC) | 1.25 kVDC |
| Voltaj (AC) | 300 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | Y2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 13 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 10.5 mm |
| Kalınlık | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | PHE850 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
PHE850EA4330MA02R17 - CAP FILM 3300PF 1.25KVDC 20% RAD
₺12.88
