Stokta
PF MOTOR & FAN
PF5010D5HSL - FAN 50x50x10MM 5V 0.15A 0.75W 4000RPM SB 2WIRE
₺78.88
Vergisiz Fiyat: ₺65.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 50x50x10 |
| Nominal Voltaj | 5 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.15 A |
| Nominal Güç | 0.75 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 9.78 CFM |
| Ses Seviyesi | 24.9 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads with Connector 2.54 mm |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
PF5010D5HSL - FAN 50x50x10MM 5V 0.15A 0.75W 4000RPM SB 2WIRE
₺78.88
