Stokta
NDK
NX3225GD-8MHZ-STD-CRA-3 - CRYSTAL 8MHz 8pF SMD NDK
₺76.03
Vergisiz Fiyat: ₺63.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | NDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | NX3225GD |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 8 pF |
| Frekans Toleransı | ±50 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±150 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 500 Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
NX3225GD-8MHZ-STD-CRA-3 - CRYSTAL 8MHz 8pF SMD NDK
₺76.03
