Stokta
ONS
NLV17SZ14DFT2G - IC INVERT SCHMITT 1CH 1-IN SC88A
₺72.67
Vergisiz Fiyat: ₺60.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC88A |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Inverter with Schmitt Trigger |
NLV17SZ14DFT2G - IC INVERT SCHMITT 1CH 1-IN SC88A
₺72.67
