N80960SA16 - IC-80960 SMD INTEL
- Marka: INTEL
- Ürün Kodu: N80960SA16
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺766.35
- Vergisiz Fiyat: ₺638.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Embedded Entegreler |
| Üretici Firma | INTEL |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC84 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 300 mA |
| Maksimum Frekans | 16 MHz |
| Hız (Tpd) | N/A |
| Propagasyon Gecikme Süresi | N/A |
| Makrohücre Sayısı | 10 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Embedded 32-Bit Microprocessor with 16-Bit Burst Data Bus |
Etiketler: IC-80960 SMD INTEL - N80960SA16, N80960SA16, Embedded Entegreler
