Stokta
GAINSTRONG
MT7620A-MODULE - WIRELESS MODULE AP 256MBRAM 32MB FLASH
₺1,704.11
Vergisiz Fiyat: ₺1,420.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | GAINSTRONG |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | MT7620A Openwrt WiFi Module Rj45 / Router Gateway Module /AP Module |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (40 x 40 x 4) |
| Besleme Voltajı | 3.3 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
MT7620A-MODULE - WIRELESS MODULE AP 256MBRAM 32MB FLASH
₺1,704.11
