Stokta
KEMET
MPXV1D0520LR47 - INDUCTOR 470NH 12A SHIELDED SMD
₺59.41
Vergisiz Fiyat: ₺49.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MPXV |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 470 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 12 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 7.8 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +155 °C |
| Teknoloji | Composite |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
MPXV1D0520LR47 - INDUCTOR 470NH 12A SHIELDED SMD
₺59.41
