Stokta
HENGTAI
MG-15 - FAN FINGER GUARD METAL 170x170mm
₺79.19
Vergisiz Fiyat: ₺65.99
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IPM IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 15 A |
| Akım (Ic) | 15 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | N/A |
| Güç Tüketimi | 66 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
MG-15 - FAN FINGER GUARD METAL 170x170mm
₺79.19
