Stokta
ONS (MOTOROLA)
MC4044P - IC-4044 PHASE FREQUENCY DETECTOR DIP14 MOTOROLA
₺126.00
Vergisiz Fiyat: ₺105.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Clock Generators Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (MOTOROLA) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Besleme Akımı | 40 mA |
| Frekans | 8 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Phase Frequency Detector |
MC4044P - IC-4044 PHASE FREQUENCY DETECTOR DIP14 MOTOROLA
₺126.00
