Stokta
TEXAS
MAX232DR - IC-232 SMD SO16 TEXAS
₺67.53
Vergisiz Fiyat: ₺56.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 10 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 120 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual EIA-232 Drivers/Receivers |
MAX232DR - IC-232 SMD SO16 TEXAS
₺67.53
