Stokta
EPSON
MA-306 24.576M-C0:ROHS - CRYSTAL 24.576MHz 18pF 50PPM SMD
₺37.27
Vergisiz Fiyat: ₺31.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | EPSON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | MC-306 |
| Kılıf / Kasa | 4-SOJ |
| Frekans | 24.576 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 8 mm |
| Genişlik | 3.8 mm |
| Yükseklik | 2.54 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
MA-306 24.576M-C0:ROHS - CRYSTAL 24.576MHz 18pF 50PPM SMD
₺37.27
