Stokta
NUVOTON
M031LG6AE - MCU 32BIT ARM M0 256KB FLASH 32KB RAM LQFP48
₺150.33
Vergisiz Fiyat: ₺125.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NUVOTON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 48 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| I/O Sayısı | 42 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM-Cortex-M 32-Bit Microcontrollers |
M031LG6AE - MCU 32BIT ARM M0 256KB FLASH 32KB RAM LQFP48
₺150.33
