LVSP0015TX2 - FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: LVSP0015TX2
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1,551.16
- Vergisiz Fiyat: ₺1,292.63
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Tip Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | POWR-GARD LVSP |
| Sigorta Tipi | Cartridge |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 5AG, 10x38mm (Midget) |
| Akım Değeri | 15 A |
| Voltaj (AC) | 600 VAC |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Slow Blow |
| Kesme Kapasitesi | 200 kA |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Gösterge | N/A |
| Uygulamalar | TVSS Protection |
| Özellikler | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Çap | 10.31 mm |
| Uzunluk | 38.1 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | UR |
Etiketler: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG - LVSP0015TX2, LVSP0015TX2, Sigorta Bileşenleri

