LSP05GI240SX3333 - LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: LSP05GI240SX3333
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺598.52
- Vergisiz Fiyat: ₺498.76
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED - Yüksek Gerilim Koruyucular |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LSP05GI |
| Montaj Tipi | Screw |
| Uzunluk | 56.76 mm |
| Genişlik | 46.36 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW - LSP05GI240SX3333, LSP05GI240SX3333, LED Devre Koruyucular

