Stokta
NXP
LPC2388FBD144K - IC-2388 MCU FLASH 512KB 16BIT 144LQFP
₺2,269.74
Vergisiz Fiyat: ₺1,891.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP144 (20x20mm) |
| Bit Sayısı | 16/32 Bit |
| Hız | 72 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
LPC2388FBD144K - IC-2388 MCU FLASH 512KB 16BIT 144LQFP
₺2,269.74
