Stokta
NXP
LPC1788FBD208K - IC-1788FBD208 MCU ARM 512KB FLASH 208LQFP NXP
₺1,497.69
Vergisiz Fiyat: ₺1,248.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP208 |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 120 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 96 kB |
| I/O Sayısı | 165 |
| EEPROM Boyutu | 4 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit ARM Cortex M3 MCU USB Device/Host/OTG; Ethernet; LCD; EMC |
LPC1788FBD208K - IC-1788FBD208 MCU ARM 512KB FLASH 208LQFP NXP
₺1,497.69
