Stokta Yok
NXP
LPC1769FBD100K - IC-1769 MCU ARM 32BIT 512kB FLASH & 64kB SRAM LQFP
₺1,159.44
Vergisiz Fiyat: ₺966.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 64 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 120 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 70 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 32-Bit Arm Cortex-M3 Microcontroller; Up to 512 kB Flash and 64 kB SRAM with Ethernet, USB 2.0 Host/Device/OTG, CAN |
LPC1769FBD100K - IC-1769 MCU ARM 32BIT 512kB FLASH & 64kB SRAM LQFP
₺1,159.44
