Stokta
NXP
LPC1759FBD80,551 - IC MCU 32BIT 512KB FLASH 80LQFP
₺922.14
Vergisiz Fiyat: ₺768.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP80 (12x12mm) |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 120 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 64 kB |
| I/O Sayısı | 52 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit ARM Cortex-M3 MCU; Up to 512 KB Flash and 64 KB SRAM with Ethernet, USB 2.0 Host/Device/OTG, CAN |
LPC1759FBD80,551 - IC MCU 32BIT 512KB FLASH 80LQFP
₺922.14
