Stokta
NXP
LPC1758FBD80K - IC-1758 ARM CORTEX MCU 512K 80-LQFP NXP
₺1,075.81
Vergisiz Fiyat: ₺896.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP80 |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 100 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 64 kB |
| I/O Sayısı | 52 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit ARM Cortex-M3 MCU; Up to 512 kB Flash and 64 kB SRAM with Ethernet, USB 2.0 Host/Device/OTG, CAN |
LPC1758FBD80K - IC-1758 ARM CORTEX MCU 512K 80-LQFP NXP
₺1,075.81
