Stokta
VARTA
LONGLIFE M.POWER AA B4 - ALKALİN PİL LONGLIFE MAX POWER 4xAA BLISTER 4LÜ
₺128.36
Vergisiz Fiyat: ₺106.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
LONGLIFE M.POWER AA B4 - ALKALİN PİL LONGLIFE MAX POWER 4xAA BLISTER 4LÜ
₺128.36
