Stokta
TEXAS
LMK00804BPWR - IC-00804 CLK BUFFER 1:4 350MHZ 16TSSOP3
₺215.00
Vergisiz Fiyat: ₺179.17
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer - Clock Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 3.135 to 3.465 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 350 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Skew, 1-to-4 Multiplexed Differential/LVCMOS-to-LVCMOS/TTL Fanout Buffer |
LMK00804BPWR - IC-00804 CLK BUFFER 1:4 350MHZ 16TSSOP3
₺215.00
