Stokta
TEXAS
LM3S9B90-IQC80-C3 - IC-3S9B90-IQC80-C3 MICROCONTROLLER SMD
₺7,191.36
Vergisiz Fiyat: ₺5,992.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 (14x14mm) |
| Besleme Voltajı | 1.235 to 1.365 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 80 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 96 kB |
| I/O Sayısı | 60 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32 Bits ARM M3 MCU |
LM3S9B90-IQC80-C3 - IC-3S9B90-IQC80-C3 MICROCONTROLLER SMD
₺7,191.36
