Stokta
TEXAS
LM25117PMHX/NOPB - IC-25117 REG CTRLR BUCK 20TSSOP
₺85.60
Vergisiz Fiyat: ₺71.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Anahtarlama Frekansı | Up to 750 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Wide Input Range Synchronous Buck Controller with Analog Current Monitor |
LM25117PMHX/NOPB - IC-25117 REG CTRLR BUCK 20TSSOP
₺85.60
