Stokta
TEXAS
LM22675MRX-ADJ/NOPB - IC-22675 REG BUCK 1A ADJ 8SOPOWERPAD TI
₺182.36
Vergisiz Fiyat: ₺151.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 42 V |
| Çıkış Voltajı | 1.285 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Simple Switcher Step Down Voltage Regulator |
LM22675MRX-ADJ/NOPB - IC-22675 REG BUCK 1A ADJ 8SOPOWERPAD TI
₺182.36
