Stokta
TEXAS
LM1458MX/NOPB - IC-1458 OPAMP GP 1MHZ 8SOIC TI
₺34.04
Vergisiz Fiyat: ₺28.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 6 to 36 V, ±3 to 18 V |
| Besleme Akımı | 3 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Operational Amplifiers |
LM1458MX/NOPB - IC-1458 OPAMP GP 1MHZ 8SOIC TI
₺34.04
