Stokta
TEXAS
LM101AH/NOPB - IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8
₺820.77
Vergisiz Fiyat: ₺683.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO99-8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 44 V |
| Besleme Akımı | 1.8 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 700 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Operational Amplifiers |
LM101AH/NOPB - IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8
₺820.77
