Stokta
KEMET
LDEED3220KA5NO - CAP.POL.220nF 100VDC SMD 2220 %10
₺25.07
Vergisiz Fiyat: ₺20.89
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMT (2220) |
| Bağlantı Tipi | Solder Pad |
| Kapasitans | 220 nF |
| Voltaj (DC) | 100 VDC |
| Voltaj (AC) | 63 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | Polyethylene Naphthalate |
LDEED3220KA5NO - CAP.POL.220nF 100VDC SMD 2220 %10
₺25.07
