LBAT54CLT1G - DIODE SCHOTTKY 2*0.2A 30V SOT23 CATHODE LRC
- Marka: LRC
- Ürün Kodu: LBAT54CLT1G
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1.36
- Vergisiz Fiyat: ₺1.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | LRC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 200 mA (2x200 mA) |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: DIODE SCHOTTKY 2*0.2A 30V SOT23 CATHODE LRC - LBAT54CLT1G, LBAT54CLT1G, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

