Stokta
MOBILETEK
L206S - MODULE GSM/GPRS
₺328.16
Vergisiz Fiyat: ₺273.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | MOBILETEK |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | GSM |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (15.8x17.6x2.3) |
| Besleme Voltajı | 3.4 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | N/A |
| Frekans | 850/900 MHz, 1.8/1.9 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
L206S - MODULE GSM/GPRS
₺328.16
