Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS9-12864D-W/B - LCD GRAPHIC 128X64 STN NEGATIVE BLUE 5V
₺512.74
Vergisiz Fiyat: ₺427.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | COG LCDler |
| Üretici Firma | XIAMEN PRECISE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| COG Tipi | Graphic Type |
| Ekran Formatı x Karakter Satır | 128x64 |
| Dot Ölçüsü | 0.48x0.48 mm |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık / Renk | N/A |
| Sürücü Entegresi | ST7567S |
| LCD Modu | FSTN Positive |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Görüntüleme Alanı | 70.7x38.8 mm |
| Dış Uzunluk | 76.1 mm |
| Dış Genişlik | 50.6 mm |
| Dış Yükseklik | 9.7 mm |
L-KLS9-12864D-W/B - LCD GRAPHIC 128X64 STN NEGATIVE BLUE 5V
₺512.74
Hızlı Stok Bilgisi Al
