Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-PCB-82 - TERMINAL PC BOARD TYPE
₺97.01
Vergisiz Fiyat: ₺80.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Vida Tipi Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-PCB-82 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Pin Aralığı | 4.5 mm |
| Vida Ölçüsü | M6 |
| Genişlik | 20 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Tin Plated |
| Renk | N/A |
L-KLS8-PCB-82 - TERMINAL PC BOARD TYPE
₺97.01
