Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0208-CS-10 - BARBED DISTANCE SCREW MOUNT 9.60mm WHITE 4.00mm
₺4.03
Vergisiz Fiyat: ₺3.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0208 |
| Tutma Tipi | Screw Mount |
| Yükseklik | 19.6 mm |
| Şasi PCB | 3 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
L-KLS8-0208-CS-10 - BARBED DISTANCE SCREW MOUNT 9.60mm WHITE 4.00mm
₺4.03
